pes softshell 2

10 důvodů proč si vybrat softshell

Funkčnost, praktičnost, snadnou údržbu, moderní vzhled - to vše mají výrobky ze softshellového materiálu.

Softshell patří bezpochyby k moderním a osvědčeným outdoorovým  materiálům současné doby, díky jeho unikátním vlastnostem a hezkému i praktickému designu je velmi oblíbený a módní. Výrobky ze softshellového materiálu vyhledávají hlavně sportovně založení lidé s aktivním životním stylem. Pes a pohyb mají mnoho společného. Aktivita se psem, a to už v jakékoliv formě, je pro páníčky každodenní samozřejmostí. Proto jsme se rozhodli využít softshell i pro výrobu chovatelských potřeb pro psy. Materiál a výrobky z něj se vyznačují několika výbornými vlastnostmi. Pojďme si je představit:

obr  Komfort při většině klimatických podmínek: umožňuje to funkční systém dvou či tří vrstev, z nichž je softshell vyroben.
 obr  Celoroční využití: díky vlastnostem materiálu lze výrobky používat celoročně.
 obr Ochrana proti vodě: výrobek odolává tlaku vody, čím je uvedený vodní sloupec vyšší, tím vyšší je i nepromokavost materiálu. 
Naše výrobky mají obvykle hodnotu vodního sloupce 5 000 mm.
 obr  Ochrana proti větru: výrobky jsou odolné vůči větru, ale zároveň i prodyšné.
 obr  Odvádění vlhkosti: prodyšnost materiálu je zejména důležitá pro odvádění tělesné vlhkosti, aby nedošlo k přehřátí organismu psa.
 obr  Vysoký tepelný komfort: fleece jako spodní vrstva má skvělé termoizolační vlastnosti.
 obr  Materiál kopíruje křivky těla: na výrobu jsou používány měkké elastické tkaniny, výrobky se tak přizpůsobí tělu psa.
 obr  Materiál umožňuje volnost pohybu: výrobky neomezují psa při jakékoliv aktivitě.
 obr  Materiál poskytuje výjimečný pocit lehkosti: výrobky jsou při nošení pohodlné.
 obr  Vyšší viditelnost: výrobky jsou opatřeny reflexními prvky, které odrazem světla zvyšují viditelnost psa za tmy.Přečtěte si také