Spací pytle pro psy

Máte doma malého pejska, který na spánek potřebuje mít opravdový klid? I pro něho máme pelíšek, a to v podobě spacího pytle 3v1. Tento typ pelechu je velmi příjemný, měkký, pohodlný a pro vašeho psího mazlíčka útulný. Pelíšek je díky použitému plyšovému materiálu ideální i pro zimomřivé pejsky. Spací pytel 3v1 lze upravit do podoby klasické deky nebo ohrnutím okrajů lze získat ohraničený pelíšek. V naší nabídce naleznete několik velikostí a barevných provedení, aby vám pelíšek zapadal do vašeho interiéru a byl tak spokojený jak váš pejsek,
tak i vy.

obr

Barva

Spací pytel Lesan 4v1, flanel fleece,béžovo-zelený

Spací pytel Lesan 4v1, flanel fleece,béžovo-zelený

Spací pytle pro psy

Cena:
489 Kč
Spací pytel Lesan, flanel fleece, béžový

Spací pytel Lesan, flanel fleece, béžový

Spací pytle pro psy

Cena:
643 Kč
Spací pytel Tlapa, flanel fleece, béžový

Spací pytel Tlapa, flanel fleece, béžový

Spací pytle pro psy

Cena:
643 Kč

Psí výbava

Na okamžik příchodu vysněného štěňátka, pejska z útulku nebo i nalezence z ulice do vašeho domova nelze zapomenout. Mnozí již tento vzrušující zážitek mají za sebou a na některé z Vás možná teprve čeká.

Aby příchod psa do nové domácnosti proběhl hladce a úspěšně, doporučujeme se na něj co nejlépe předem připravit. Pokud si tedy nečekaně nepřivedete domů opuštěného psíka, kterého se Vám zželelo.

Do základní psí výbavy patří především obojek a vodítko, které jsou velmi důležité pro bezpečnost psa. Slouží jako prevence různých dopravních nehod i nežádoucích reakcí psa na jakoukoli neočekávanou situaci. Obojek pro psa by měl být dostatečně volný, ideálně na dva prsty, které lze bez problému zasunout mezi krk psa a obojek.

Další nezbytnou potřebou psí výbavy je pelíšek. Pro psa představuje výjimečné místo a bezpečné útočiště, kde může spát nebo jen tak odpočívat a pozorovat provoz domácnosti. Při výběru pelíšku pro psa je dobré pamatovat na několik důležitých kritérií - umístění pelechu, vhodný druh materiálu, správnou velikost a v neposlední řadě i snadnou údržbu. Navíc pochopitelně chcete, aby se Vám psí pelíšek líbil a hodil se do vašeho interiéru.

Jakmile nastane chladné počasí a přijdou zimní měsíce, měli byste myslet na psí obleček jako ochranu proti chladu, a to především u psů žijících v bytě, psů se zdravotními problémy a u starších zvířat. Při výběru psího oblečku musíte brát v úvahu hlavně to, k jakému účelu obleček pořizujete. Navíc i obleček může mít nejen funkci ochrannou - před zimou, před deštěm i ušpiněním, ale i estetickou - často je neméně důležitý i trendy vzhled.

Cestování se čtyřnohými kamarády je v současnosti celkem běžnou záležitostí. Společně se psy si užíváte volné dny, vyrážíte na výlety, letní a zimní dovolené, túry, procházky či jiné outdoorové aktivity. I cestování se psem má své zásady. Nejmenší "kapesní" pejsky je možné přenášet ve speciálních textilních cestovních taškách nebo módních kabelkách, které jsou opatřeny bezpečnostní karabinou proti vyskočení psa. Přepravujeme-li se autem, je bezpečnost psa i řidiče na prvním místě. Existují různé ochranné sítě, bezpečnostní autopásy a postroje, autopřepravky, ochranné autopotahy a jiné bezpečností doplňky.

Jinou praktickou vychytávku představuje pamlskovník. Díky němu již není třeba tahat různé odměny po kapsách oblečení. Pamlskovník je uzavíratelný sáček, který je možné připnout k pásku kalhot nebo na jinou část oděvu. Pamlsek pak budete mít vždy u sebe a svého psa můžete dle potřeby ihned odměnit.