Boudy pro psy

Textilní psí boudy můžeme zařadit mezi méně klasické pelíšky, svým tvarem připomínají dřevěnou psí boudu. Máte-li doma chlupáče, který na spánek jednoduše potřebuje mít klid nebo je bojácný a odpočívat si dovolí pouze na bezpečném místě, textilní bouda pro psy je pro vás ideální volbou. Navíc je tento uzavřenější pelíšek vhodný do chladnějších míst bytu nebo do míst s větší pravděpodobností vzniku průvanu. Pelíšek ve tvaru boudy zajistí vašemu pejskovi pohodlí, klid a pocit bezpečí.

obr

Barva

Výplň

Bouda Bednář, bavlna, hnědo/béžová

Bouda Bednář, bavlna, hnědo/béžová

Boudy pro psy

Cena:
1 199,00 Kč
Bouda Kost, bavlna, béžová, černé kosti

Bouda Kost, bavlna, béžová, černé kosti

Zvolte velikost (cm):

Boudy pro psy

Cena:
1 099,00 Kč
Velikosti:
2
Bouda Tlapka, bavlna, hnědá, béžové tlapky

Bouda Tlapka, bavlna, hnědá, béžové tlapky

Zvolte velikost (cm):

Boudy pro psy

Cena:
1 099,00 Kč
Velikosti:
2
Bouda Orion, bavlna, modro/béžová

Bouda Orion, bavlna, modro/béžová

Zvolte velikost (cm):

Boudy pro psy

Cena:
1 349,00 Kč
Velikosti:
2

Psí výbava

Na okamžik příchodu vysněného štěňátka, pejska z útulku nebo i nalezence z ulice do vašeho domova nelze zapomenout. Mnozí již tento vzrušující zážitek mají za sebou a na některé z Vás možná teprve čeká.

Aby příchod psa do nové domácnosti proběhl hladce a úspěšně, doporučujeme se na něj co nejlépe předem připravit. Pokud si tedy nečekaně nepřivedete domů opuštěného psíka, kterého se Vám zželelo.

Do základní psí výbavy patří především obojek a vodítko, které jsou velmi důležité pro bezpečnost psa. Slouží jako prevence různých dopravních nehod i nežádoucích reakcí psa na jakoukoli neočekávanou situaci. Obojek pro psa by měl být dostatečně volný, ideálně na dva prsty, které lze bez problému zasunout mezi krk psa a obojek.

Další nezbytnou potřebou psí výbavy je pelíšek. Pro psa představuje výjimečné místo a bezpečné útočiště, kde může spát nebo jen tak odpočívat a pozorovat provoz domácnosti. Při výběru pelíšku pro psa je dobré pamatovat na několik důležitých kritérií - umístění pelechu, vhodný druh materiálu, správnou velikost a v neposlední řadě i snadnou údržbu. Navíc pochopitelně chcete, aby se Vám psí pelíšek líbil a hodil se do vašeho interiéru.

Jakmile nastane chladné počasí a přijdou zimní měsíce, měli byste myslet na psí obleček jako ochranu proti chladu, a to především u psů žijících v bytě, psů se zdravotními problémy a u starších zvířat. Při výběru psího oblečku musíte brát v úvahu hlavně to, k jakému účelu obleček pořizujete. Navíc i obleček může mít nejen funkci ochrannou - před zimou, před deštěm i ušpiněním, ale i estetickou - často je neméně důležitý i trendy vzhled.

Cestování se čtyřnohými kamarády je v současnosti celkem běžnou záležitostí. Společně se psy si užíváte volné dny, vyrážíte na výlety, letní a zimní dovolené, túry, procházky či jiné outdoorové aktivity. I cestování se psem má své zásady. Nejmenší "kapesní" pejsky je možné přenášet ve speciálních textilních cestovních taškách nebo módních kabelkách, které jsou opatřeny bezpečnostní karabinou proti vyskočení psa. Přepravujeme-li se autem, je bezpečnost psa i řidiče na prvním místě. Existují různé ochranné sítě, bezpečnostní autopásy a postroje, autopřepravky, ochranné autopotahy a jiné bezpečností doplňky.

Jinou praktickou vychytávku představuje pamlskovník. Díky němu již není třeba tahat různé odměny po kapsách oblečení. Pamlskovník je uzavíratelný sáček, který je možné připnout k pásku kalhot nebo na jinou část oděvu. Pamlsek pak budete mít vždy u sebe a svého psa můžete dle potřeby ihned odměnit.