Svetry a kabátky pro psy

Hlavní funkcí svetrů a kabátků je ochrana psa před chladem. Tento typ oblečku pro psy uvítají především majitelé malých a středně velkých plemen. Pružnost materiálu a způsob zapínání zaručuje velmi rychlé a snadné oblékání pejska, což oceníte především při rychlém ranním venčení. Svetry a kabátky se vyrábějí z nejmodernějších úpletovin s vysokou hustotou vláken. Díky vlastnostem materiálu bude obleček pro psa dostatečně hřejivý, přizpůsobí se tvaru jeho těla a neomezuje psa v jakémkoliv pohybu. Některé z nich mohou být lemovány kožešinou, zdobeny výšivkou tlapky či zimní vločkou nebo ozdobnými kapsičkami.

billboard-svetry

Barva

Střih

Obleček - Svetr Cindy ll, bordó

Obleček - Svetr Cindy ll, bordó

Zvolte velikost (cm):

Svetry a kabátky pro psy

Cena:
619,00 Kč
Velikosti:
10
Obleček - Svetr Cindy ll, modrý

Obleček - Svetr Cindy ll, modrý

Zvolte velikost (cm):

Svetry a kabátky pro psy

Cena:
599,00 Kč
Velikosti:
10

Funkční oblečky pro psy

Je až neuvěřitelné, kam nás dnešní doba posunula v módě pro domácí mazlíčky. Nejen, že naše psy můžeme obléknout do krásně padnoucích oblečků různých barev a vzorů, ale nyní začaly oblečky pro psy plnit i funkční roli. Díky funkčním materiálům psí oblečky chrání vaše psy před nastydnutím a případnými nemocemi, ale také zabraňují jejich ušpinění. Můžete si vybrat z naší nabídky druhů funkčních materiálů jako „termo“, „pletenina“, „softshell“. S našimi druhy materiálů se můžete spolehnout na to, že zajistí vašim psům funkčnost, komfort i trendy vzhled.

Termo materiál zajistí vašemu psovi ochranu před prochladnutím a udrží ho neustále v teple. Tento druh materiálu slouží buď samostatně jako celoroční psí obleček, nebo ho můžete použít jako první vrstvu pod softshellový obleček i obleček z pleteniny. V tomto případě poté poskytne vašemu mazlíčkovi největší možnost ochrany před mrazem a větrem.

Jako další druh materiálu vám nabízíme pleteninu. Zde se můžete spolehnout na nejkvalitnější a nejmodernější úpletoviny na trhu. Materiál se vyznačuje vysokou hustotou vláken, která zaručuje tu nejlepší kvalitu úpletu, ale i odolnost a stálý tvar oblečku pro psy. U oblečku z tohoto materiálu také nepřehlédnete, jak je hřejivý, jemný a příjemný na dotek.

Posledním nabízeným a zároveň funkčním materiálem je softshell, jež je jedinečný právě pro svůj materiál, který při zachování jediné vrstvy látky poskytuje hned několik funkcí. Zajišťuje pejskům nepromokavost, tepelnou odolnost, větruvzdornost a prodyšnost.

Nemusíte už tedy řešit problém, zda váš pes zmokne nebo nastydne na vašich dlouhých procházkách v nepříznivém počasí. Provedení těchto funkčních oblečků pro psy zajišťuje vašemu pejskovi komfort pro většinu aktivit v různých klimatických podmínkách (jaro, léto, podzim, zima). Tyto psí oblečky vám nabízíme v celé škále barev, velikostí a různých kombinací, jako jsou kombinéza pro psa nebo vesta pro psa. Vybere si jednoduše každý!