Reflexní vesty pro psy

Přemýšlíte o bezpečí a lepší viditelnosti svého psa při procházkách za šera, v noci nebo při špatné viditelnosti? Venčíte neradi svého mazlíčka v blízkosti vozovky, kde špatně viditelní psi mohou být ohroženi jedoucími auty a také mohou být nebezpeční ostatním účastníkům silničního provozu? Nyní se už bát nemusíte. Zvyšte viditelnost a bezpečnost svého psa díky naší nové kolekci reflexních vest pro psy, které zlepšují reakci řidiče a upozorňují včas na psy pohybující se na silnici.

obr

Barva

Obleček-Pláštěnka Bella,průhledná,reflex. oranžová

Obleček-Pláštěnka Bella,průhledná,reflex. oranžová

Zvolte velikost (cm):

Reflexní vesty pro psy

Cena:
91,60 Kč
Velikosti:
2
Obleček-Pláštěnka Bella,průhledná,reflex. zelená

Obleček-Pláštěnka Bella,průhledná,reflex. zelená

Zvolte velikost (cm):

Reflexní vesty pro psy

Cena:
91,60 Kč
Velikosti:
2

Funkční oblečky pro psy

Je až neuvěřitelné, kam nás dnešní doba posunula v módě pro domácí mazlíčky. Nejen, že naše psy můžeme obléknout do krásně padnoucích oblečků různých barev a vzorů, ale nyní začaly oblečky pro psy plnit i funkční roli. Díky funkčním materiálům psí oblečky chrání vaše psy před nastydnutím a případnými nemocemi, ale také zabraňují jejich ušpinění. Můžete si vybrat z naší nabídky druhů funkčních materiálů jako „termo“, „pletenina“, „softshell“. S našimi druhy materiálů se můžete spolehnout na to, že zajistí vašim psům funkčnost, komfort i trendy vzhled.

Termo materiál zajistí vašemu psovi ochranu před prochladnutím a udrží ho neustále v teple. Tento druh materiálu slouží buď samostatně jako celoroční psí obleček, nebo ho můžete použít jako první vrstvu pod softshellový obleček i obleček z pleteniny. V tomto případě poté poskytne vašemu mazlíčkovi největší možnost ochrany před mrazem a větrem.

Jako další druh materiálu vám nabízíme pleteninu. Zde se můžete spolehnout na nejkvalitnější a nejmodernější úpletoviny na trhu. Materiál se vyznačuje vysokou hustotou vláken, která zaručuje tu nejlepší kvalitu úpletu, ale i odolnost a stálý tvar oblečku pro psy. U oblečku z tohoto materiálu také nepřehlédnete, jak je hřejivý, jemný a příjemný na dotek.

Posledním nabízeným a zároveň funkčním materiálem je softshell, jež je jedinečný právě pro svůj materiál, který při zachování jediné vrstvy látky poskytuje hned několik funkcí. Zajišťuje pejskům nepromokavost, tepelnou odolnost, větruvzdornost a prodyšnost.

Nemusíte už tedy řešit problém, zda váš pes zmokne nebo nastydne na vašich dlouhých procházkách v nepříznivém počasí. Provedení těchto funkčních oblečků pro psy zajišťuje vašemu pejskovi komfort pro většinu aktivit v různých klimatických podmínkách (jaro, léto, podzim, zima). Tyto psí oblečky vám nabízíme v celé škále barev, velikostí a různých kombinací, jako jsou kombinéza pro psa nebo vesta pro psa. Vybere si jednoduše každý!