Přenosné tašky pro psy

Pokud hledáte opravdu módní textilní přenosnou tašku pro psa s důmyslným zpracováním a elegantním designem, pak vsaďte na naši značku Samohýl Exclusive. Základními atributy cestovních tašek jsou měkkost a praktičnost. Cestovní tašky patří obvykle do základní chovatelské výbavy majitelů malých pejsků. Díky cestovní tašce můžete pejska vzít opravdu kamkoliv - na nákupy, výlety, návštěvy, do dopravních prostředků, atd. V nabídce naleznete široký výběr cestovních tašek různých barev a jejich kombinací. Sladění vašeho oblečení s přenosnou taškou pro vašeho mazlíčka tedy nebude žádný problém.

obr

Barva

Materiál

Přepravní taška Diana, malinová

Přepravní taška Diana, malinová

Přenosné tašky pro psy

Cena:
1 119,00 Kč
Přepravní taška Lebka LUX, modrá

Přepravní taška Lebka LUX, modrá

Zvolte velikost (cm):

Přenosné tašky pro psy

Cena:
1 189,00 Kč
Velikosti:
2
Přepravní taška PJ, modrá

Přepravní taška PJ, modrá

Přenosné tašky pro psy

Cena:
499,00 Kč
Přepravní taška PJ, růžová

Přepravní taška PJ, růžová

Přenosné tašky pro psy

Cena:
499,00 Kč

Psí výbava

Na okamžik příchodu vysněného štěňátka, pejska z útulku nebo i nalezence z ulice do vašeho domova nelze zapomenout. Mnozí již tento vzrušující zážitek mají za sebou a na některé z Vás možná teprve čeká.

Aby příchod psa do nové domácnosti proběhl hladce a úspěšně, doporučujeme se na něj co nejlépe předem připravit. Pokud si tedy nečekaně nepřivedete domů opuštěného psíka, kterého se Vám zželelo.

Do základní psí výbavy patří především obojek a vodítko, které jsou velmi důležité pro bezpečnost psa. Slouží jako prevence různých dopravních nehod i nežádoucích reakcí psa na jakoukoli neočekávanou situaci. Obojek pro psa by měl být dostatečně volný, ideálně na dva prsty, které lze bez problému zasunout mezi krk psa a obojek.

Další nezbytnou potřebou psí výbavy je pelíšek. Pro psa představuje výjimečné místo a bezpečné útočiště, kde může spát nebo jen tak odpočívat a pozorovat provoz domácnosti. Při výběru pelíšku pro psa je dobré pamatovat na několik důležitých kritérií - umístění pelechu, vhodný druh materiálu, správnou velikost a v neposlední řadě i snadnou údržbu. Navíc pochopitelně chcete, aby se Vám psí pelíšek líbil a hodil se do vašeho interiéru.

Jakmile nastane chladné počasí a přijdou zimní měsíce, měli byste myslet na psí obleček jako ochranu proti chladu, a to především u psů žijících v bytě, psů se zdravotními problémy a u starších zvířat. Při výběru psího oblečku musíte brát v úvahu hlavně to, k jakému účelu obleček pořizujete. Navíc i obleček může mít nejen funkci ochrannou - před zimou, před deštěm i ušpiněním, ale i estetickou - často je neméně důležitý i trendy vzhled.

Cestování se čtyřnohými kamarády je v současnosti celkem běžnou záležitostí. Společně se psy si užíváte volné dny, vyrážíte na výlety, letní a zimní dovolené, túry, procházky či jiné outdoorové aktivity. I cestování se psem má své zásady. Nejmenší "kapesní" pejsky je možné přenášet ve speciálních textilních cestovních taškách nebo módních kabelkách, které jsou opatřeny bezpečnostní karabinou proti vyskočení psa. Přepravujeme-li se autem, je bezpečnost psa i řidiče na prvním místě. Existují různé ochranné sítě, bezpečnostní autopásy a postroje, autopřepravky, ochranné autopotahy a jiné bezpečností doplňky.

Jinou praktickou vychytávku představuje pamlskovník. Díky němu již není třeba tahat různé odměny po kapsách oblečení. Pamlskovník je uzavíratelný sáček, který je možné připnout k pásku kalhot nebo na jinou část oděvu. Pamlsek pak budete mít vždy u sebe a svého psa můžete dle potřeby ihned odměnit.