Odběr novinek

Chcete dostávat pouze informace o novinkách, které Vás zajímají? Vyberte si sami, pro které druhy zvířat byste rádi dostávali náš newsletter. Po vyplnění klikněte na tlačítko „Odeslat“.

Uvedené osobní údaje poskytujete za účelem zasílání informací o novinkách, akcích prostřednictvím elektronického newsletteru. Pro jiné účely váš kontakt není využíván.
Kdykoliv na požádání vám poskytneme údaje, které o vás shromažďujeme, můžete kdykoliv požádat o jejich opravu, výmaz („právo být zapomenut“), omezení zpracování, přenositelnost, můžete vznést námitku proti zpracování a právo podat stížnost u dozorového úřadu, a dále máte právo na následující informace: účely zpracování osobních údajů, jejich právní základ vč. oprávněných zájmů, příjemci pro zpřístupnění, plánovaná doba uložení osobních údajů.

Odesláním tohoto formuláře souhlasím se zasíláním obchodních sdělení (informace o produktech, cenové nabídky aj.) na svůj e-mail uvedený v tomto formuláři. Před udělením souhlasu jsem se seznámil/seznámila s poskytnutými informacemi o zpracování osobních údajů.