Odběr novinek

Chcete dostávat pouze informace o novinkách, které Vás zajímají? Vyberte si sami, pro které druhy zvířat byste rádi dostávali náš newsletter. Po vyplnění klikněte na tlačítko „Odeslat“.

Vyberte si zvíře, pro které byste rádi dostávali náš newsletter.

Uvedené osobní údaje poskytujete za účelem zasílání informací o novinkách, akcích prostřednictvím elektronického newsletteru. Pro jiné účely váš kontakt není využíván.
Kdykoliv na požádání vám poskytneme údaje, které o vás shromažďujeme, můžete kdykoliv požádat o jejich opravu, výmaz („právo být zapomenut“), omezení zpracování, přenositelnost, můžete vznést námitku proti zpracování a právo podat stížnost u dozorového úřadu, a dále máte právo na následující informace: účely zpracování osobních údajů, jejich právní základ vč. oprávněných zájmů, příjemci pro zpřístupnění, plánovaná doba uložení osobních údajů.

Odesláním tohoto formuláře souhlasím se zasíláním obchodních sdělení (informace o produktech, cenové nabídky aj.) na svůj e-mail uvedený v tomto formuláři. Před udělením souhlasu jsem se seznámil/seznámila s poskytnutými informacemi o zpracování osobních údajů.