Doprava a platba

  • Objednané zboží expedujeme ze skladu a předáváme přepravci dle dostupnosti produktů a provozních možností v co nejkratším termínu, obvykle nejpozději následující pracovní den ode dne potvrzení objednávky.
  • Expedici zboží ze skladu Vám potvrdíme e-mailem na Vámi zadanou e-mailovou adresu.
  • K přepravě zásilek s objednaným zbožím využíváme smluvního přepravce Českou poštu, ​PPL nebo naši vlastní dopravu.
  • Doručení zásilky přepravcem dle zvoleného způsobu dopravy trvá obvykle 1-2 dny od převzetí zásilky přepravcem v našem skladu. Ve výjimečných případech může být dodací lhůta delší.

Ceník poplatků za dopravu a balné

Doprava ZDARMA – platí jen pro Českou Republiku.

Pokud si objednáte zboží v celkové hodnotě 300,- Kč vč. DPH a vyšší, nebudeme Vám účtovat žádný poplatek za dopravu a balné.

Ceník poplatků za způsob platby

Dobírka ZDARMA – platí jen pro Českou Republiku

Pokud si objednáte zboží v celkové hodnotě 300,- Kč vč. DPH a vyšší, nebudeme Vám účtovat žádný poplatek za způsob platby dobírkou u přepravců PPL a Česká pošta.

Upozornění: V případě platby bankovním převodem expedujeme objednané zboží ze skladu až po připsání celé částky za objednané zboží a služby na náš bankovní účet u Komerční banky, a.s. , číslo účtu: 151145581/0100.

Podrobnější informace o nabízených způsobech dopravy a způsobech platby najdete v našich obchodních podmínkách.

Pro zjištění ceny dopravy a podmínek dodání zboží do zahraničí nás kontaktujte prostřednictvím e-mailu na adrese info@samohyl-exclusive.cz.